Získajte úspešný web, ktorý vám pomôže rásť

Moderný dizajn

Vaše potreby, štýl a preferencie sú to, podľa čoho sa riadim pri tvorbe webstránky.

Prvý dojem a zapamätateľnosť sú kľúčové. Vytvorím web, ktorý bude perfektne reprezentovať VAŠU OSOBNOSŤ A ODBORNOSŤ. Zdôrazdní vašu ponuku a silné stránky.

Funkčnosť

Prehľadná a logická štruktúra zaručí, že návštevníci webu sa rýchlo zorientujú, ľahko a intuitívne nájdu to, čo hľadajú.

Webstránka bude skvelo fungovať v každom zariadení od mobilov po stolové počítače.

Jednoduché úpravy a ovládanie pre budúcnosť

Rýchle zmeny v texte a pridanie fotiek už nebudú problém. Vďaka nenáročnej administrácii zvládne časti webu upraviť takmer každý.

Webstránku je možné kedykovľek v budúcnosti môžné rozšíriť o nové fukncie, presne podľa vašich potrieb.

Nezáväzná kalulácia webstránky zdarma

Čo hovoria klienti?

7

Ďakujem veľmi pekne za zachránenie mojej web stránky. Premenila si moje želania na výsledky. A to okamžite. Odporúčam tvoje služby každému.

5/5
Ivana Takáčová
Business Univerzita
logo max (3)

Lucii jsem oslovila pro tvorbu ke svému novému projektu. Mile mě překvapil její pohotový přístup a zápal, se kterým do spolupráce šla. Poslala jsem jí podklady a hned pochopila, co je mým záměrem, o co mi jde. S její prací jsem tedy maximálně spokojená a ráda její služby doporučím dál 🙂

5/5
Kamila Bruknarová
Feedys
40

Moc mile mě překvapila tvorba Lucie Čakanové. Výsledek její práce naprosto predčil mé očekávání. Velmi kreativní a čtivý text, úžasná práce s fotkami. Moc děkuji a opět se velmi ráda vrátím.

5/5
Tereza Kuchtová
Ankar-ka